شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.

تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه
اون سایت مپی که لینکش رو گذاشته بودم بالا و شما گفتید خوب نیست رو امتحان کردم الان راست گفتید مزخرفه. لینکایی که تو سایت مپ ساخته رو رو برمیدارم میزنم اصلا کار نمیکنند. از خودش الکی لینک ساخته
آقای مرتضی یه پلاگین برای سایت های پرترافیک میدونه لینک بدید لطفا
یا اصلا پلاگینی که الان خود شما استفاده میکنید بزارید اینجا ما هم استفاده کنیم مرسی
با احترام
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۶-۰۵، ۱۰:۵۸ ق.ظ)zobu نوشته است: اون سایت مپی که لینکش رو گذاشته بودم بالا و شما گفتید خوب نیست رو امتحان کردم الان راست گفتید مزخرفه. لینکایی که تو سایت مپ ساخته رو رو برمیدارم میزنم اصلا کار نمیکنند. از خودش الکی لینک ساخته
یا اصلا پلاگینی که الان خود شما استفاده میکنید بزارید اینجا ما هم استفاده کنیم مرسی

بفرمایید ضمیه شد.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   20130725141237_32_plugins_sitemap_generator_1.2.4.zip (اندازه: 12.49 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۶-۰۵، ۰۲:۰۶ ب.ظ)fmohsen نوشته است:
(۱۳۹۵-۰۶-۰۵، ۱۰:۵۸ ق.ظ)zobu نوشته است: اون سایت مپی که لینکش رو گذاشته بودم بالا و شما گفتید خوب نیست رو امتحان کردم الان راست گفتید مزخرفه. لینکایی که تو سایت مپ ساخته رو رو برمیدارم میزنم اصلا کار نمیکنند. از خودش الکی لینک ساخته

بفرمایید ضمیه شد.

ممنون بابت ضمیه کردن فایل. ولی دوست عزیز اگر دقت کنید من بالا لینک همین سایت مپ که شما قرار دادید رو به آقا مرتضی نشون دادم. بالا قرار دادم
این سایت مپ الکی درست میکنه. برای امتحان سایت مپتون رو باز کنید و لینک های درست شده داخل اون رو یکی یکی چک کنید. میبینید اصلا کار نمیکنند.
من هم اول این پلاگین رو نصب کردم و سایت مپ درست کردم. بعد هر چقدر منتظر شدم دیدم اصلا لینک ها تو گوگل وبمستر قسمت سایت مپ سابمیت نمیشن. بعد که اومدم لینک های داخل سایت مپ رو چک کردم دیدم فقط یک لینک اولی درسته بقیه همشون اشتباهه.
با احترام
  پاسخ
تبلیغات
ads
فکر نمی کنم مشکلی باشه بنده با همین پلاگین کار میکنم و داخل وب مستر گوگل هم هم ایندکس دارم و هم ارور خاصی در نقشه سایت موجود نیست
  پاسخ
(۱۳۹۵-۰۶-۲۱، ۰۳:۱۷ ق.ظ)fmohsen نوشته است: فکر نمی کنم مشکلی باشه بنده با همین پلاگین کار میکنم و داخل وب مستر گوگل هم هم ایندکس دارم و هم ارور خاصی در نقشه سایت موجود نیست

خوب ایندکس داشتن فقط به سایت-مپ ربطی نداره که. اگر سایت-مپ هم نداشته باشی گوگل خودش صفحات وبسایت رو ایندکس میکنه. سایت-مپ سرعت ایندکس کردن گوگل رو فقط زیاد میکنه
برای متوجه شدن حرف من، توی سایت-مپی که داری رو باز کن و یکی از لینک های اون رو کوپی کنی و بزنی میبینی که صفحه رو نمیاره. یعنی لینکه اشتباه میسازه.
با احترام
  پاسخ
سلام
مشکل ریدایرکت برای این صفحات با اینکه کدها رو جایگزین کردم هست
search&sCategory
  پاسخ
تبلیغات
ads

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سفارت ایران در برلین با برنامه روز درهای باز وزارت همکاری اقتصادی 15.7.97 iranembberlin97 0 14 ۱۳۹۷-۰۷-۱۶، ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: iranembberlin97
  حذف کل آگهی ها - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 3 769 ۱۳۹۵-۰۶-۲۱، ۰۳:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fmohsen
  Search results - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 8 1,620 ۱۳۹۵-۰۶-۱۴، ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: zobu
  ریپورت - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 4 970 ۱۳۹۵-۰۶-۰۲، ۰۷:۲۹ ق.ظ
  توضیحات - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 0 367 ۱۳۹۵-۰۵-۲۹، ۱۲:۳۹ ق.ظ
  لینک در فلش ارور - تاپیک رها شده zobu 12 1,421 ۱۳۹۵-۰۵-۲۸، ۰۲:۱۷ ق.ظ
  لوکیشن - لطفا همکاری کنید تاپیک حل بشه zobu 5 770 ۱۳۹۵-۰۵-۲۶، ۱۰:۳۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات