انجمن طراحی سایت نیازمندی و آگهی او اس کلاس فارسی

نسخه‌ی کامل: ارسال آدرس تمدید آگهی همراه با ایمیل انقضا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
در مورد ارسال نشدن ایمیل های انقضا راهنمایی فرمودید که تاریخ انقضا از طریق دسته بندی ها تعیین شود که این کار انجام شد و ایمیل های انقضا ارسال می شوند.
در حالتی که کاربر بدون ثبت نام آگهی ارسال نموده چگونه می توان تنظیمات را انجام داد تا لینک تمدید آگهی نیز ارسال شود؟
پلاگین پرداخت حرفه ای گزینه تعیین قیمت برای تمدید آگهی دارد اگر درست بگویم کاربر باید ثبت نام نموده باشد تا لینک تمدید ارسال شود و در حالتی که ثبت نام ننموده لینک تمدید ارسال نمی شود.
با سپاس
سلام
درسته باید کاربر ثبت نام کرده باشد تا لینک آگهی تمدید هم ارسال شود البته ما افزونه ای رو تا فردا منتشر خواهیم کرد که مکمل افزونه پرداخت خواهد بود و یک سری امکانات در حال حاضر در این افزونه قرار دادیم
حتما این مواردی که عرض کردین رو هم به افزونه اضافه خواهیم کرد حتما در صفحه افزونه امکانات دیگری که فکر میکنید بدردبخور هست اعلام نمایید تا به افزونه اضافه گردد.
سلام.
کاربر می تواند مدت زمان نمایش آگهی خود را تعیین نماید یا نه؟این گزینه نیز برای افزونه پرداخت مورد نیاز است که مثلا چند گزینه برای تعیین آگهی با مدت زمان داشته باشد.مثلا آگهی یک ماهه،شش ماهه،یکساله و هر کدام نیز بتوان برای آن مبلغ تعیین نمود یا اینکه رایگان باشند مثلا یک ماهه رایگان و یکساله دارای هزینه
فعلا پکیج بندی نداریم چون باید افزونه به صورت کلی تغییر داده شود البته افزونه ای جدای پرداخت دیگری هم نوشته شده و در حال تست هستیم اگر مشکلی نبود اون افزونه هم جامع هست و منتشر خواهد شد.