انجمن طراحی سایت نیازمندی و آگهی او اس کلاس فارسی

نسخه‌ی کامل: مبل راحتی و دکوراسیون اداری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مبل راحتی و فضای اداری به علت اینکه قطعا ما زمان زیادی را در آن سپری می کنیم باید محیطی شیک و آرام باشد.از حق نباید گذشت که مبل راحتی یکی از مهمترین المان های هر دکوراسیون اداری شیک می باشد و بدون آن قطعا یه جای کار خواهد لنگید.

همه ما میدانیم که با طراحی دکوراسیونی شیک و مدرن حتی میتوانیم در جذب مشتری کمک بسزایی در رشد اقتصادی مجموعه داشته باشیم.یکی از المانهایی که قطعا روی این قضیه تاثیر گدار خواهد بود مبل راحتی می باشد که بسیار به چشم خواهد آمد.رنگ آمیزی دکور هم میتواند جلوه خوبی برای مخاطب داشته باشد یا کاملا توی ذوق مشتری بخورد و بار منفی داشته باشد.

همیشه از قدیم الایام دکوراسیون اداری و طراحی آن از مشغله های ذهنی طراحان بوده است.چون همه میدانیم که محیط کار منزل دوم ما می باشد.و طراحی آن کار سخت و نیاز به خلاقیت دارد.

نکات کلیدی و مهم دیگری که در طراحی دکوراسیون اداری وجود دارد که در اینجا چند نمونه از آنها را نام میبریم رنگ ,  نور پردازی و وسایل کاربردی دیگر می باشد که همه اینها میتواند نقش مهمی در دکور و طراحی ما داشته باشد. 

تاثیر رنگ :

انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون اداری در قسمت هایی مثل رنگ دیوار ,  رنگ مبل ,  میتواند نشاط و یاس را از خود ساطع کند و ما را جذب و یا دلزده کند!

از نور پردازی مناسب هم نباید قافل شد که میتواند نتیجه های مثبت و یا منفی زیادی داشته باشد..مثل خواب آلودگی کارمندان و یا نشاط آنان!

یکی دیگر از نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون اداری رعایت شود وجود کمد دیواری و قفسه و فایل است قرار دادن وسایل در قفسه و فایل های مخصوص به خود به محیط کاری شما نظم می بخشد و باعث زیبایی دکوراسیون شرکت و اداره جات می شود.

محیط های اداری را می توانید با گل و گیاهان طبیعی و آکواریوم های زیبا و گلدان های مصنوعی و تابلو ها تزیین کنید. از کاکتوس غافل نشوید که تاثر زیادی در کم کردن امواج wifi اطراف دارد.
تزیین دیوار دکوراسیون های اداری با کاغذ دیواری و قاب عکس و پوستر هایی از طبیعت و مناظر باعث آرامش پرسنل می شود.

اگر محیط اداری شما کوچک است می توانید تقسیم بندی محیط را به کمک پارتیشن های اداری انجام دهید.
در هنگام طراحی دکوراسیون اداری علاوه بر زیبایی محیط باید به بهینه سازی فضا کاربردی و بصری و صوتی اهمیت داده شود.و در آخر مبلمان میلاد سالهاست که در این زمینه بصورت حرفه ای فعالیت میکند و میتواند در زمنیه مبل راحتی تمام نیاز های شما را برآورده کند.

از شما خیلی ممنون هستیم که تا انتهای این مقاله با ما بودید.


منبع : مبلمان میلاد