انجمن طراحی سایت نیازمندی و آگهی او اس کلاس فارسی

نسخه‌ی کامل: پلاگین خرید فروش محصول توسط کاربران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
میخواستم بدونم آیا او اس کلاس پلاگینی برای خرید و فروش محصول به صورت آنلاین توسط ود کاربران داره یا نه؟
توضیحات بیشتر :
کاربر محصول خودش رو برای فروش بذاره به همراه قیمت و توی صفحه آگهی دکمه ای برای خرید آنلاین محصول وجود داشته باشه...
میخواستم بدونم همچین پلاگینی وجود داره برای او اس کلاس؟
سلام
چنین پلاگینی به صورت رایگان نیست ولی یک سایت خارجی افزونه پرداختی ارائه داده که امکان فروش در آگهی هم داره دکمه خرید اضافه میکنه البته فکر کنم کار زیاد سختی نباشه اگر خواهان زیاد داشته باشه به افزونه پرداخت تجاری این مورد رو میتونیم اضافه کنیم که اگر آگهی نیاز به فروش داشته باشه تیکش رو بزنه تا دکمه افزودن به سبد خرید فعال بشه
(۱۳۹۷-۰۱-۳۱، ۰۱:۳۴ ب.ظ)morteza نوشته است: [ -> ]سلام
چنین پلاگینی به صورت رایگان نیست ولی یک سایت خارجی افزونه پرداختی ارائه داده که امکان فروش در آگهی هم داره دکمه خرید اضافه میکنه البته فکر کنم کار زیاد سختی نباشه اگر خواهان زیاد داشته باشه به افزونه پرداخت تجاری این مورد رو میتونیم اضافه کنیم که اگر آگهی نیاز به فروش داشته باشه تیکش رو بزنه تا دکمه افزودن به سبد خرید فعال بشه

با درود
من خواهان افزونه پرداخت تجاری شما با قابلیت فروش محصول توسط کاربر به صورت آنلاین هستم.
ممکنه هزینه و مدت زمان رو بفرمایید؟
(۱۳۹۷-۰۱-۳۱، ۰۱:۳۴ ب.ظ)morteza نوشته است: [ -> ]سلام

ممکنه جواب بدید؟ من خیلی نیاز دارم به این پلاگین
برای درخواست افزونه به بخش پشتیبانی فروشگاه تیکت بزنید بهتون زمان و هزینه رو بگن