انجمن طراحی سایت نیازمندی و آگهی او اس کلاس فارسی

نسخه‌ی کامل: خرید انواع لباس در از سایت برندستان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نحوه پوشیدن رنگ های پاستِلی: چطور باید رنگ های پاستلی را بپوشیم؟
هرسال در فصل بهار و تابستان می توانید رنگ های پاستلی را بپوشید. اما ما در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که رنگ های پاستلی را باید با چه رنگ های دیگری بپوشید و چطور آن ها را ست کنید، همچنین چطور رنگ های پاستِلی را می توانید با هم ترکیب کنید. آیا می دانید با خرید مانتو تابستانی به رنگ پاستلی چقدر در تابستان خوش تیپ و خوش استایل خواهید شد. البته اول باید بدانید که چه رنگ هایی را می توانید با مانتو اسپرت پاستلی ست کنید.
دنیای رنگ های پاستلی بسیار متنوع و جذاب هستند. رنگ های پاستلی درخشش یک بعد از ظهر آفتابی را در ذهن شما تداعی می کنند. می توانید با استفاده از ست لباس زن و مرد پاستلی یک بعد از ظهر خاطره انگیز را برای خود و همسرتان بسازید. علاوه بر ست لباس زن و مرد، استفاده از رنگ های پاستلی برای خانم ها بسیار شیک و منحصر به فرد است به همین خاطر با انتخاب یک مانتو اسپرت پاستلی در فصل تابستان یا بهار می توانید اطمینان داشته باشید که رنگ مناسبی را برای خرید مانتو تابستانی انتخاب کرده اید. برای اینکه لباس های مناسبی را با رنگ های پاستلی انتخاب کنید اول باید بدانید که به رنگ پوست شما چه رنگی می آید.
[img=0x0]file:///C:/Users/ACCT/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/img]
رنگ های پاستلی مناسب با رنگ پوست شما
اگر رنگ پوست شما روشن است: بهتر است حتما رنگ های آبی روشن را امتحان کنید و برای اینکه بهتر به نظر برسید حتما آرایش کنید. مخصوصا اگر پوست روشن با ته رنگ گرمی دارید. اگر رنگ مو و چشم های شما نیز روشن است رنگ های پاستلی به شما کمک می کنند تا خوشگل تر شوید. بنفش خیلی کم رنگ پاستلی به رنگ پوست شما خیلی می آید. اگر پوستی با ته رنگ سرد دارید رنگ های نارنجی روشن و هلویی بیشتر مناسب شما هستند.
اگر رنگ پوست شما نه روشن است نه تیره: در این صورت می توانید از طیف گسترده ایی از رنگ های پاستلی لذت ببرید. می توانید با یک مانتو اسپرت طوسی روشن شروع کنید و ست لباس زن و مرد زرد و سبز روشن پاستلی را در رنگ لباس هایتان قرار دهید. خرید مانتو تابستانی به رنگ صورتی پاستلی را هرگز فراموش نکنید. این رنگ شما را بی نهایت زیبا و جذاب خواهد کرد.
اگر رنگ پوست شما سبزه است: انتخاب یک مانتو اسپرت زرد پاستلی می تواند بهترین انتخابی باشد که تا به حال انجام داده اید. این رنگ فوق العاده، خیلی به پوست شما می آید. همچنین اگر لباس هایی با رنگ طبیعی می پوشید حتما بنفش پاستلی را امتحان کنید. کسانی که سبزه هستند و پوستشان ته رنگ گرم دارد باید رنگ های خیلی روشن و براق پاستلی را انتخاب کنند. مانند کله غازی خیلی روشن.
کسانی که سبزه هستند ولی ته رنگ پوستشان سرد است( هرچند تشخیص سرد و گرم بودن پوست های تیره خیلی آسان نیست) بهتر از رنگ پاستلی گرم تر استفاده کنند.
در کل اگر پوستی با ته رنگ سرد دارید انتخاب یک مانتو اسپرت بنفش پاستلی شما واقعا جذاب خواهد کرد، همچنین برای زوج هایی که می خواهند ست لباس زن و مرد بخرند و رنگ پوست گرم تری دارند لباس هایی به رنگ زرد پاستلی به رنگ پوستشان می آید و آنها را جذاب تر می کند.
[img=0x0]file:///C:/Users/ACCT/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.jpg[/img]
ترفند هایی برای پوشیدن رنگ های پاستِلی
هر ساله ترفند های بسیار زیادی برای ترکیب و ست کردن رنگ ها می شونیم اما نمی دانیم کدام یک را انتخاب کنیم. استایل های قشنگی که می توانید با استفاده از رنگ های پاستلی انتخاب کنید شامل:
استفاده از یک رنگ پاستلی: رنگ های پاستلی چه آبی باشند چه صورتی می توانید فقط یکی از آنها را انتخاب کنید. می توانید از سر تا نُک پایتان فقط یک رنگ از رنگ های پاستلی را انتخاب کنید. مثلا اگر همه لباس هایتان آبی کم رنگ پاستلی باشد خیلی جذاب و خوش استایل خواهید شد.
ترکیب رنگ های پاستلی: می توانید رنگ های پاستلی را با هم ترکیب کنید. با انتخاب مانتو تابستانی صورتی پاستلی به همراه اکسسوری هایی در رنگ های پاستلی دیگر می توانید استایلی بسیار زیبا و خاص را برای خودتان بسازید.
رنگ های خنثی را امتحان کنید: تصور کنید که یک تیپ سرتاسر سفید با یک کت پاستلی روشن را بپوشید، چقدر شیک می شوید! از این مدل ست کردن لباس، می توانید برای ست لباس زن و مرد هم استفاده کنید.
رنگ پاستلی با یک رنگ روشن: با یک پیراهن پاستلی و یک ژاکت با رنگ روشن و جیغ نظر همه را به خودتان جلب خواهید کرد. یک ژاکت سرخابی با یک پیراهن آبی پاستلی فوق العاده می شود.
سایه روشن در رنگ های پاستلی: موهای سایه روشن و آمبره خیلی زیباست و خیلی طرفدار دارد. چرا لباس های این رنگی نپوشیم؟
استفاده از لباس های طرح دار: با خرید مانتو تابستانی به رنگ پاستلی به همراه یک شال طرح دار استایل متفاوتی داشته باشید.
استفاده از لباس های چرمی: لباس های چرمی با رنگ های خنثی به همراه لباس های پاستلی واقعا شما را خوش استایل خواهد کرد.
رنگ های پاستلی براق: وقتی به یک مهمانی بسیار مهم دعوت می شوید بهتر است از رنگ های پاستلی براق استفاده کنید تا بیشتر بتوانید تاثیر گذار باشید و در جمع بدرخشید.
استفاده از لباس های لی و جینمی توانید زیر یک کت جین، یک تیشرت به رنگ پاستلی بپوشید. ترکیب این دو باهم بسیار طرفدار دارد.