انجمن طراحی سایت نیازمندی و آگهی او اس کلاس فارسی

نسخه‌ی کامل: حذف قیمت در هر پست
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چطور می شه قیمت را حذف کرد 
سایت من فقط نمایش آگهی هست نه فروش می خواهم حذف کنم وقتی قیمتی درج نمی کنم می نویسه توافقی می خوام کلا حذف شه
از منوی آگهی ها به زیر منوی تنظیمات رفته و در فیلدهای اختیاری تیک گزینه قیمت رو برداید.
(۱۳۹۵-۰۳-۳۰، ۰۶:۵۴ ب.ظ)morteza نوشته است: [ -> ]از منوی آگهی ها به زیر منوی تنظیمات رفته و در  فیلدهای اختیاری تیک گزینه قیمت رو برداید.

سلام متاسفانه وقتی از تنظیمات تیک"قیمت" رو برمیداریم که فیلد قیمت نشان داده نشه ولی در آگهی های ویژه توافقی میزنه
از قسمت ثبت آگهی حذف خواهد شد و چون خالی ثبت میشه بصورت توافقی نشان خواهد داد میتونید کلا قیمت رو از آگهی ها حذف کنید از طریق کد
(۱۳۹۷-۰۱-۲۸، ۰۴:۴۳ ب.ظ)hadimoradiir نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۵-۰۳-۳۰، ۰۶:۵۴ ب.ظ)morteza نوشته است: [ -> ]از منوی آگهی ها به زیر منوی تنظیمات رفته و در  فیلدهای اختیاری تیک گزینه قیمت رو برداید.

سلام متاسفانه وقتی از تنظیمات تیک"قیمت" رو برمیداریم که فیلد قیمت نشان داده نشه ولی در آگهی های ویژه توافقی میزنه

از قسمت ثبت آگهی حذف خواهد شد و چون خالی ثبت میشه بصورت توافقی نشان خواهد داد میتونید کلا قیمت رو از آگهی ها حذف کنید از طریق کد