انجمن طراحی سایت نیازمندی و آگهی او اس کلاس فارسی

نسخه‌ی کامل: چندین مشکل در قالب دیوارچه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوست عزیز سیف زاده هستم قالب دیوارچه چندین مشکل داره میخواستم زحمت رفع مشکل بفرمائید.

1- شماره تلفن در هنگامی آگی میزنیم در آگهی نمایش نمی دهد.
2- اسکرول صفحه آگهی بعد از بیشتر شدن تعداد آگهی بصورت بی نهایت نمیشه
3- قیمت برای آگهی که میزنیم تا مبلغ : 999/999/999 بیشتر اجازه نداره یعنی به میلیارد نمیشه زد.
4- عدم امکان حذف تصویر موقعی که کاربر میخاد تصویر برای آگهی جدید بزنه ( بطور واضع اگر عکسی آپلود کرد دیگه امکان حذفش نیست اگرم تصویر اشتباه آورده باید رفلش کنه تا صفحه جدید بارگزاری بشه و فرم خالی بشه تا بتونه عکس مد نظر درج خودش بیاره توی آگهی جدیدش )
5- فعال شدن آگهی توسط خود کاربر ( وقتی کاربر در مدیریت آگهی های خودش میره گزینه ای بنام فعال کردن وجود داره که آگهی را انتشار میده بدون اجازه مدیر سایت / درصورتیکه در مدیریت کاملا مسدود کردیم که فقط با اجازه مدیر انتشار داده بشه ) مشکل اساسی

دمو آنلاین

البته مدیریت محتوی آخرین نسخه نصبه ولی هنوز فارسی سازی نکردم

بی زحمت خودتون تست بزنید.

ممنونم
(۱۳۹۵-۰۹-۰۳، ۰۷:۰۳ ب.ظ)ali1395 نوشته است: [ -> ]با سلام
دوست عزیز سیف زاده هستم قالب دیوارچه چندین مشکل داره میخواستم زحمت رفع مشکل بفرمائید.

1- شماره تلفن در هنگامی آگی میزنیم در آگهی نمایش نمی دهد.
2- اسکرول صفحه آگهی بعد از بیشتر شدن تعداد آگهی بصورت بی نهایت نمیشه
3- قیمت برای آگهی که میزنیم تا مبلغ : 999/999/999 بیشتر اجازه نداره یعنی به میلیارد نمیشه زد.
4- عدم امکان حذف تصویر موقعی که کاربر میخاد تصویر برای آگهی جدید بزنه ( بطور واضع اگر عکسی آپلود کرد دیگه امکان حذفش نیست اگرم تصویر اشتباه آورده باید رفلش کنه تا صفحه جدید بارگزاری بشه و فرم خالی بشه تا بتونه عکس مد نظر درج خودش بیاره توی آگهی جدیدش )
5- فعال شدن آگهی توسط خود کاربر ( وقتی کاربر در مدیریت آگهی های خودش میره گزینه ای بنام فعال کردن وجود داره که آگهی را انتشار میده بدون اجازه مدیر سایت / درصورتیکه در مدیریت کاملا مسدود کردیم که فقط با اجازه مدیر انتشار داده بشه ) مشکل اساسی

دمو آنلاین

البته مدیریت محتوی آخرین نسخه نصبه ولی هنوز فارسی سازی نکردم

بی زحمت خودتون تست بزنید.

ممنونم

سلام این مواردی که گفتین در مورد به خوده هسته ربط داره
1- شماره تلفن پلاگین telephone رو نصب کنین حالت پیشفرض ما روی خود دیوارچه کدش رو قرار دادیم شما باید پلاگین رو نصب و فعال کنید.
2- اسکرول بینهایت هست و تا اخر میره تا سه صفحه میره بعد صفحه سه باکس نمایش بیشتر نشون میده حالا این مورد هم قابل حل هست
3- قیمت مربوط به خوده هسته هست نه قالب دیوارچه تعدادش رو بررسی کنین ببینید تا چه مقدار قابل ثبت هست
4- حذف عکس آگهی مشکلی نداره شما وقتی عکسی آپلود میکنید یه گزینه حذف داره میتونید از همونجا بدون رفش حذف کنید
5- در مورد گزینه فعال کردن هم توی انجمن جستجو کنید قبلا بحث شده و بزودی پلاگین غیرفعال کردن این گزینه رو هم قرار میدم

قالب دیوارچه با نسخه 3.4.1 تست فرمایید البته با نسخه 3.6 مشکلی نداره فقط ادیتور ادمین لود نمیشه که بعد از انتشار نسخه 3.6 این مورد هم حل میشه
(۱۳۹۵-۰۹-۰۴، ۱۲:۲۴ ب.ظ)morteza نوشته است: [ -> ]3- قیمت مربوط به خوده هسته هست نه قالب دیوارچه تعدادش رو بررسی کنین ببینید تا چه مقدار قابل ثبت هست

با سلام مجدد

باید در چه فایلی ویرایش کنم چون الان فقط 9 کارکتر میشه زد برای مثال : 999/999/999 تومان یعنی به میلیارد نمی شه زد.

با تشکر
(۱۳۹۵-۰۹-۰۵، ۱۱:۵۰ ب.ظ)ali1395 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۵-۰۹-۰۴، ۱۲:۲۴ ب.ظ)morteza نوشته است: [ -> ]3- قیمت مربوط به خوده هسته هست نه قالب دیوارچه تعدادش رو بررسی کنین ببینید تا چه مقدار قابل ثبت هست

با سلام مجدد

باید در چه فایلی ویرایش کنم چون الان فقط 9 کارکتر میشه زد برای مثال : 999/999/999 تومان یعنی به میلیارد نمی شه زد.

با تشکر

این تایپیک رو بررسی کنید
http://forums.osclass.org/general-help/h...-of-price/
ممنونم
با سلام
1-من چندتا اگهی گذاشتم تو سایتمwww.agahivizhe.ir ولی الان هیچکودومشون نیست بی دلیل پاک شدند
2-چرا امار و درست نمیزنه چون صفحه بازدید داره ولی میزنه صفر
3-لیست شهرا را توی صفحه اصلی نمیاره
و اینکه چطور میتونم پنل smsفعال کنم
و فرمای اماده واسه قسمتهایی مانند تماس با ما و یا نظر سنجی بخوایم چکار کنیم
با تشکر
(۱۳۹۷-۰۲-۰۸، ۰۱:۴۱ ق.ظ)mardanblog نوشته است: [ -> ]با سلام
1-من چندتا اگهی گذاشتم تو سایتمwww.agahivizhe.ir ولی الان هیچکودومشون نیست بی دلیل پاک شدند
2-چرا امار و درست نمیزنه چون صفحه بازدید داره ولی میزنه صفر
3-لیست شهرا را توی صفحه اصلی نمیاره
و اینکه چطور میتونم پنل smsفعال کنم
و فرمای اماده واسه قسمتهایی مانند تماس با ما و یا نظر سنجی بخوایم چکار کنیم
با تشکر

سلام لطفا سوالات مرتبط با محصولات را از طریق تیکت پشتیبانی فروشگاه مطرح نمایید تا سریعتر جواب بگیرید.
با تشکر