شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.


تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باربری ماشین های یخچالدار کرج
#1
درشهرک های صنعتی کرج یکی از دغدغه های اصلی برای حمل بار های منجمد و سردخانه ای با حجم کم و حجم زیاد، عدم وجود باربری دارای ماشین های یخچالدار می باشد.

چه محدودیت هایی برای انتقال مواد غذایی با خودروهای حمل بار کرج وجود دارد؟

همانطور که می دانید یکی از محدودیت های پیش رو در زمینه ی حمل و جابه جایی مواد غذایی در شهرک ها صنعتی و حومه هایی مثل کرج ، فساد آن ها و در مواردی خراب شدن شکل ظاهری آن با گذشت زمان در این ماشین ها می باشد که به همین علت برای حمل چنین بارهایی ما باید از کامیون های یخچال دار بهره ببریم.

نرخ کرایه با ماشین یخچالدار به کرج:
همانطور که میدانید نرخ کرایه حمل با ماشین یخچال دار به عوامل متعددی بستگی دارد.

عواملی موثر بر قیمت کرایه حمل بار با ماشین های یخچالدار کرج شامل:

مقدار حجم بار
فاصله بین مقصد و مبدا
نوع خودروی یخچالدار
شرکت باربری
خدمات شرکت حمل و بار:
شرکت حمل و بار یکی از شرکت های باربری معتبر در زمینه حمل و باربری با ماشین های یخچالدار پیشرفته در کرج و سایر نقاط کشور با بهترین نرخ و مجرب ترین کادر می باشد. این شرکت باربری تمام تلاش خود را کرده است تا تمامی نرخ ها در باربری نیسان یخچالدار کرج به صورت کارشناسی شده و با کمترین تغییرات ممکن به مشتریان عزیز ارائه شود .

از خدمات شرکت حمل و بار می توان به:

حمل بار با نیسان یخچالدار کرج: این نوع حمل بار برای حمل مواد فاسدشدنی در حجم کم از کرج به سایر نقاط می باشد.
حمل بار با ایسوز یخچالدار کرج به شهرستان: این نوع حمل بار برای حمل مواد فاسدشدنی با حجم متوسط رو به بالا از کرج به شهرستان می باشد.
باربری تریلی یخچالدار کرج: این نوع حمل بار برای حمل مواد فاسدشدنی با حجم بالا از کرج به سایر نقاط ایران می باشد.
باربری سردخانه ای چهارباغ: در حمل بار به روش سردخانه ای به چهارباغ کرج از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه هشتگرد: در حمل بار به روش سردخانه ای به شهرک صنعتی هشتگرد که یکی از شهرک های مهم کرج می باشد از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه ملک آباد: در حمل بار به روش سردخانه ای به ملک آباد کرج که یکی از نواحی مهم صنعتی استان البرز است از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه کردان: در حمل بار به روش سردخانه ای به کردان نیز مانند سایر شهرک های صنعتی کرج از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری شرکت حمل و بار استفاده می گردد.
باربری سردخانه نظرآباد: در حمل بار به روش سردخانه ای به سردخانه نظر آباد کرج از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه تنکمان: در حمل بار به روش سردخانه ای به تنکمان کرج از ماشین های باربری با سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه محمد شهر: در حمل بار به روش سردخانه ای به محمد شهر کرج که یکی از قطب های صنعتی کرج است از ماشین هایی با سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین مانند دمای فریزر در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه ماهدشت: در حمل بار به روش سردخانه ای به ماهدشت نیزشرکت حمل و بار از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه خیابان پدم: در حمل بار به روش سردخانه ای به خیابان پدم کرج از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری سردخانه مهرشهر: در حمل بار به روش سردخانه ای به مهرشهر کرج نیز مانند سایر نقاط استان البرز این شرکت از سیستم سرمایشی با دمای بسیار پایین در باربری استفاده می گردد.
باربری یخچال دار کمال آباد: یکی دیگر از خدمات شرکت باربری حمل و بار، ارائه خدمات باربری ماشین یخچال دار به کمال آباد کرج می باشد.
حمل بار با یخچالی از کرج به شهرستان مناسب چه چیزهایی می باشد؟
این روش حمل و باربری مناسب حمل مواد غذایی و فاسد شدنی، میوه جات، لبنیات، گوشت و مرغ و مواد پروتئینی و… با ماشین های ترموکینگ دار با درجه بالا صفر و زیر صفر تا دمای ٣٠- درجه از شهر کرج به هر نقطه ایران به نقطه دیگر و حتی خارج از کشور می باشد.

ماشین های یخچالدار برای باربری در کرج و نواحی خارج از شهر باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟
یکی از ویژگی های مهمی که یک ماشین‌ حمل بار یخچال دار باید با صرف‌نظر از نوع و ابعادش داشته باشید این است که، ماشین یخچالدار باید حتماً دارای محفظه‌ی مخصوص و یخچالی باشند، مانند وانت یخچالی، نیسان یخچالی، خاور یخچالی و…
برای رعایت بهداشت در حمل بار با خودروهای یخچال دار باید از ورود افراد متفرقه به فضای داخلی یخچال جلوگیری نمود.
سیستم کنترل دمای ماشین باربری یخچالدار باید کاملا سالم و دقیق باشد تا دمای اصلی داخل یخچال را برای کنترل به نمایش بگذارد.
زنجیره‌ی هوایی سرد و گرم داخل ماشین حمل یخچالدار باید تحت کنترل راننده و کاملا سالم باشد.
شرایط دمایی و نگهداری محموله مواد غذایی باید در طول مسیر حمل‌ونقل مورد کنترل و ثابت باشد.
برای رعایت اصول بهداشتی در حمل مواد غذایی،محموله را نباید به‌طور مستقیم و بدون پوشش با کف کف خودرو در ارتباط قرار داد
از ماشین های حمل بار یخچالدار که مخصوص حمل مواد غذایی هستند نباید برای حمل سایر کالاها استفاده نمود.
دماسنج داخلی محفظه‌ی حمل مواد غذایی باید به‌ درستی کار کند.
محفظه‌ی حمل باید قبل از هر بارگیری تمیز و استریل گردد و فاقد بوی نامطبوع و آلودگی باشد.
تبلیغات
ads
#2
این روزها با وجود شرکت‌های خدماتی وانت بار و نیسان بار حمل بار کاری بسیار راحت و سریع است. در شهرهای مختلف کشور این مجموعه‌ها اقدام به انتقال و تحویل بار می‌کنند. شرکت باربری ایرانکس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های خدمات حمل بار، خدمات وانت بار کرج و نیسان بار کرج با سرعت عمل بالا و کیفیت بی‌نظیری در خدمت شماست. قصد داریم خدمات باربری نیسان و وانت ‌بار کرج ایرانکس را معرفی و جنبه‌های مختلف آن را از نظر می‌گذرانیم. اگر قصد دارید از خدمات کرایه نیسان بار ارزان کرج استفاده کنید تا پایان با ما باشید.


وانت بار تلفنی کرج

اگر نیاز به خدمات حمل بار در شهر کرج دارید، می‌توانید به راحتی و با یک تماس تلفنی به خدمات مورد نظرتان دست پیدا کنید. وانت تلفنی کرج در هر کجای شهر که باشید آماده خدمت‌رسانی به شماست.  نکته جالب توجه این است که برای بهره‌مندی از این خدمات می‌توانید در تمام روزهای سال و حتی روزهای تعطیل اقدام کنید. از دیگر نگرانی افراد برای استفاده از خدمات وانت بار تلفنی، امکان استفاده از خدمات در ساعات مختلف است. خوشبختانه باید بگوییم که شرکت خدمات باربری ایرانکس در تمام ساعات شبانه‌روز پاسخ‌گوی نیازهای حمل بارتان خواهد بود.

کرایه وانت بار کرج به شهرستان

برای حمل بار از کرج به شهرستان‌های مختلف کشور می‌توانید از خدمات شرکت ایرانکس (iranexco.com) استفاده کنید. این شرکت با به‌کارگیری ماشین‌هایی مطمئن و رانندگانی خبره در این مسیر در کنار شماست. خدمات باربری و حمل بار به شهرستان‌های مختلف کشور معمولاً شامل حمل کالاها و محصولات خریداری شده است. وانت بار کرج به شهرستان با استفاده از امکانات مختلف نظیر چادر برزنتی و دیگر تجهیزات مورد نیاز بارها را در سلامت کامل حمل نموده و در مقصد به مشتریان تحویل می‌دهد.
اطلاعات جامعی از سایر خدمات وانت بار کرج در سایت وجود دارد که میتوانید مشاهده کنید. 
https://iranexco.com/وانت-بار-کرج-نیسان-بار-کرج-وانت-تلفنی-ک/


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تعمیر ماشین لباسشویی توسط دیباسازان rahado 0 274 ۱۴۰۰-۰۶-۲۴، ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rahado
  خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو rahado 0 281 ۱۴۰۰-۰۶-۲۰، ۰۹:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rahado
  علت توقف ماشین لباسشویی در حین کار ava96 1 637 ۱۴۰۰-۰۶-۱۸، ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: rahado
  تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو در اصفهان spadan-service 0 255 ۱۴۰۰-۰۵-۲۳، ۰۳:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: spadan-service
  باتری ماشین kami66 1 521 ۱۴۰۰-۰۵-۱۱، ۰۹:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: walkhard
  تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در دیبا سازان baroni55 0 247 ۱۴۰۰-۰۵-۰۸، ۰۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baroni55
  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اصفهان spadan-service 0 231 ۱۴۰۰-۰۵-۰۶، ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: spadan-service
  راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی emilyfarahi 1 438 ۱۴۰۰-۰۵-۰۳، ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: baroni55
  تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در دیبا سازان rahado 0 241 ۱۴۰۰-۰۴-۲۹، ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: rahado
  هنگام خرید ماشین لباسشویی اتوماتیک به چه نکاتی باید توجه کرد؟ Aliyasii 1 432 ۱۴۰۰-۰۴-۲۰، ۰۹:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahado

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads