شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.


تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر به مشهد مقدس در بهار
#1
تور مشهد حساس ‌ترین و پرطرفدارترین مقصد مسافرت زیارتی ما ایرانیان به اکانت میاید , شما هر زمان به شهر مشهد مقدس مسافرت فرمایید علی الخصوص در روز ها تعطیل , این شهر را آکنده‌از عاشقان علی ‌ابن موسی ‌الرضا خواهید روئت کرد , درضمن مشهد به واسطه‌ وجود بقعه مطهر امام هشتم شیعه‌ها , به پایتخت فرهنگی کشور ایران هم تبدیل شده‌است و همه رونق و کار ‌های اقتصادی , فرهنگی و اجتماعی این شهر مرهون میزبانی امام مهربانی‌ ها ( امام رضا درمقابل ‌السلام ( میباشد , در‌این مقاله قصد داریم از داده ها مفیدی مشهد مقدس بگوییم که در جاهای دیگر کمتر به آن پرداخته شده‌ , در واقع این مقاله راهنمای مهاجرت شما به شهر مشهد است و انگیزه خدمتی موثر به زائران شهر مشهد است , شما دوستان خوب برای هجرت با تور شهر مشهد می‌ توانید با هواپیما , قطار , ‌اتوبوس و یا این که وسیله‌ فردی مبادرت به هجرت کرده البته با اعتنا به فاصله بالای آن بیشتر مسافران هواپیما را گزینش می نمایند .
اکثر وقت ها مسافران مشهد مقدس را با یک مقصد زیارتی با داشتن بقعه و تیم ‌های اطراف آن و همین طور بقاع شعر سرا بزرگ اهل ایران ( فردوسی طوسی ( می‌ شناسند ولی این شهر بی سابقه و جذاب کلی تیم ‌های تاریخی , تفریحی , فرهنگی متعدد و شگفت انگیزی داراست و می ‌تواند علاوه بر سیاحت , شهری جذاب برای گردشگران و هواداران تفریح و سرگرمی باشد که در‌پی به آن می‌پردازیم .
زمان هایی که تصمیم می‌گیرید به شهر مشهد مقدس مهاجرت نمایید , احتمال دارد او‌لین موضوعی که در صدر بهش تصور کنید هزینه آن باشد و در در پی آن در کلیه وب سایت های تاکسی های مسافرتی در‌پی یک روش حلی اندیشه شده برای سفری ارزان خیس میباشند بدانند در اینجا می‌خواهیم به شما مژده دهیم

که مهاجرت به شهر زیارتی مشهد مقدس حتما شایسته ترین گزینش برای شماست به دلیل آن که سالهاست تحت عنوان شایسته ترین برگزار کننده هجرت های گروهی و تکی در سراسر جمهوری اسلامی ایران با شایسته ترین پروازهای دارای اعتبار و گونه های هتل ‌های 3 ستاره , چهار ستاره و پنج ستاره را در پکیج های خویش ارائه می نماید , فعلا بیشتر ماشین کرایه ای ‌های مسافرتی هتل‌ های دو ستاره و هتل آپارتمان‌ ها را به مسافران وارد می کنند .
علاوه بر بقعه امام رضا ( ع ) , این شهر تعداد متعددی راءس توریسم تاریخی و تفریحی دارااست , نقاط جذاب و دیدنی شهر مشهد مقدس به قدری مضاعف هست ما درین نصیب به مختصر به معرفی آن ها میپردازیم :
بقاع علی ‌ابن موسی الرضا ( ع ) : اولی مورد بقعه مطهر امام رضا ( ع ) او‌لین و پرطرفدارترین راس توریسم شهر مشهد مقدس بوده که در حقیقت مشهد به واسطه‌ حضور امام هشتم به یک کدام از نقاط با اهمیت توریسم در جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده‌است , درضمن مقبره علی ‌ابن موسی الرضا ( ع ) صحیح در نیمه‌ شرقی شهر واقع شده‌است .
آرامگاه فردوسی : گروه فرهنگی گلشن آرامگاه فردوسی دقیقا در 20 کیلومتری شمال غربی این شهر صحیح در مسیری منشعب از خط مش همگانی مشهد مقدس به کلات نادری , در حدود شهر تاریخی طابران و بقعه‌ تاریخی هارونیه جای خوش نموده است که محال است که گردشگران به‌این شهر بروند و از این جاذبه دیدن نکنند و دیدنی است بدانید که روستای پاژ , محل تولد فردوسی که امروزه ( فاز ( اسم گرفته هم در 28 کیلومتری شرق آرامگاه فردوسی میباشد
آرامگاه نادرشاه بنایی : این آرامگاه پر اسم و رسم در گروه گلشن موزه نادری در مشهد که به یادبود نادرشاه افشار تشکیل‌شده و این که ساختمان آرامگاه نادر پاد شاه از دو سالن موزه تشکیل شده‌ است .

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس , فرودگاه فی مابین المللی مشهد مقدس اسم داراست که در واقع یک کدام از مهم‌ترین و پرترافیک ‌ترین فرودگاه‌ های کشورمان جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود که دقیقا با جابجایی بیش تر از 7 میلیون مسافر در سال توانسته درجه دوم فرودگاه ‌های مالامال تردد مرز و بوم را از آن خویش نماید , درضمن فرودگاه میان المللی شهید هاشمی ‌نژاد شهر مشهد , دو‌مین فرودگاه لبریز رفت‌ و آمد کشور‌ایران پس از فرودگاه میان ‌المللی مهرآباد و فراتر از فرودگاه میان ‌المللی امام خمینی هم می‌باشد و از دید تعداد پروازهای محل ورود و خروجی روزمره , رده ابتدا را در مرحله مرز و بوم دارد , به دلیل آنکه دارای اهمیت است اطلاع داشته باشید که بیشتراز 14 ایرلاین داخلی و 16 ایرلاین فرنگی به فرودگاه در بین ‌المللی شهر مشهد مقدس پرواز دارا‌هستند و درضمن گنجایش این فرودگاه هر ساله حدود هشت میلیون مسافر داخلی و فرنگی است .
معروفترین مرکز ها خرید شهر مشهد
در شهر مشهد مقدس بیشتراز 30 بازار تجاری بزرگ میباشد که مرکز ها خرید در حدود مقبره مانند : بازار رضا و بازار مرکزی برای اکثری از زائران شناخته شده‌است , در یک‌سری سال اخیر هایپر مارکت‌ ها و مرکزها بزرگ تجاری فراوان متعددی در نقاط متعدد شهر سازه گذارده شده که هر یک از آن ها می‌ تواند تحت عنوان مرکزی برای خرید سوغاتی یا این که خرید فردی شما مسافران باشد , بین مرکز ها خرید ساختمان بلند آلتون و راءس خرید آرمان از مدرن‌ ترین مرکزها می باشند و بازار سرشور هم کهن ‌ترین بازار مشهد مقدس میباشد و در کنار اینها حتما محرمانه به مرکز ها خرید : پروما , الماس شرق , خورشید , رسیدن , کاسپین مد , شهر مشهد مقدس محصول و . . . بزنید به این دلیل که تنوع اجناس درین مرکز ها بی سابقه است

آب و هوای مشهد مقدس
مشهد , آب و هوای معتدل و متمایل به سرد و کم آبی را دارااست , این ناحیه به خاطر قرار به دست آوردن در حیطه مرزی در میان شمال و جنوب خراسان و همینطور تداخل جبهه‌ های آب ‌وهوایی متنوع , دارنده خصوصیت های اقلیمی و آب و هوایی ویژه ای شامل است , اکثری از دشت مشهد مقدس ( نیشابور ( جزء اقلیم سرد و کم آب و قسمتی از دشت شهر مشهد مقدس ( قوچان ( نصفه ‌خشک و سرد و بخش کوچکی از بلندترین ارتفاعات حرفه ‌کوه‌ های بینالود و هزار مسجد در نوع موقعیت آب و هوایی مرطوب سرد قرار گرفته اند و به طور کلی مشهد دارنده آب ‌و هوای به طور کامل متغیر , ولی معتدل و متمایل به سرد و کم آب می‌باشد و حتمی است بدانید که دارنده تابستان‌ های گرم و کم آب و فصل‌زمستان ‌های سرد و مرطوب می‌باشد , ضمنا بدانید که بخش اعظم مواقع باد از طرف جنوب شرقی در سوی شمال غربی می وزد و دمای هوا در گرم ترین روزهای فصل تابستان به 43 سکو بالای مهاجرت و در فصل زمستان به 15زیر سکو ساتی گراد می‌رسد .
شایسته ترین زمان مهاجرت به مشهد مقدس
شایسته ترین زمان مسافرت به شهر مشهد صحیح آخرها فصل بهار و اوایل پاییز هست به همین دلیل تور مشهد نوروز 99 یکی از بهترین گزینه ها برای سفر در بهار می باشد. به دلیل آن که با آب و هوای معتدل و خلوتی شهر روبرو میباشید , درضمن فصل‌تابستان زمان تعطیلات است و مشهد مقدس زیاد نا مرتب است و مهمتر این‌که دمای هوا نیز به بیشتراز 40 جايگاه میرسد و فصل‌پاییز هوا خنک خیس و دلپذیر خیس است و مسافران کمتری راهی آن میگردند , فصل زمستان ها نیز با وجود خلوتی و ارزان شدن بها اجناس هوای خیلی سردی شهر را گرفته اما بهار با هوای دلپذیر این شهر شایسته ترین زمان برای شما خواهد بود .
تبلیغات
ads
#2
این شهر علاوه بر بارگاه مطهر امام رضا (ع) دارای بناهای معماری شگفت انگیز بسیار زیادی مانند: آرامگاه خواجه ربیع، آرامگاه نادرشاه، آرامگاه فردوسی، ییلاقات شاندیز، گنبد هارونیه، زشک، طرقبه، باغ وحش وکیل آباد، پارک جنگلی وکیل آباد، و آبشار ارتکند است. شهر مشهد از لحاظ معماری تلفیقی از معماری سنتی اصیل ایرانی و مدرنیته بوده و سالانه گردشگران و توریست های زیادی از اقصی نقاط کره زمین را پذیرا می باشد. شهر مشهد علاوه بر جنبه مذهبی در زمینه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و علمی نیز دارای اهمیت فراوانی می باشد. خطوط هوایی مشهد یکی از پر ترددترین و پر فروش ترین خطوط هواپیمایی ایران محسوب می شود. از این رو ما برای خرید بلیط هواپیما تیک بان یکی از بهترین و ایمن ترین سایت های موجود را به شما پیشنهاد می نماییم. با سایت تیک بان دیگر نگران رزرو بلیط هواپیما مشهد در روزهای شلوغ سال نباشید.


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up پارک ملت مشهد امیرعلی 96 1 859 ۱۳۹۸-۰۹-۰۳، ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: charming
  [معرفی سایت] حمل بار درون شهر مشهد hamlebar 0 508 ۱۳۹۸-۰۲-۲۸، ۰۹:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hamlebar
  معرفی برج اداری و تجاری آرمیتاژ گلشن مشهد fns4565 0 537 ۱۳۹۸-۰۱-۱۱، ۰۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  معرفی بازار اطلس مشهد fns4565 0 586 ۱۳۹۸-۰۱-۱۱، ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  معرفی مجتمع تجاری کوهسر مشهد fns4565 0 498 ۱۳۹۸-۰۱-۱۱، ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  معرفی مجتمع تجاری پروما مشهد fns4565 0 538 ۱۳۹۸-۰۱-۱۱، ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
  معرفی مرکز خرید فردوسی مشهد fns4565 0 565 ۱۳۹۸-۰۱-۱۰، ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fns4565
Video هتل آرسان مشهد shahdad 0 531 ۱۳۹۷-۱۰-۲۶، ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: shahdad
  ثبت شرکت در مشهد مقدس kara 0 621 ۱۳۹۷-۱۰-۰۶، ۱۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kara
  تور مشهد زمینی با قطار tour22 0 744 ۱۳۹۷-۰۷-۲۶، ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tour22

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads