شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
اعلانات

- توجه: بخش لینک سازی و بخش کاملا آزاد ایجاد شد تا کاربران برای لینک سازی مطالب و موضوعات مرتبط با سایت خودشون رو با بقیه و موتورهای جستجو به اشتراک بگذارند توجه کنید اگر کاربری روزانه بالای 5 مطلب و لینک ارسال نمایید اکانت کاربری مسدود خواهد شد.

- توجه: دوستان لطفا سوالات خود را از طریق شماره تماس موجود در سایت اعلام نکنید با پیامک یا تلگرام و... این شماره برای تماس های ضروری مشتریان فروشگاه قرار گرفته است.

- قابل توجه کاربران: سوالات خود را از طریق پیام خصوصی ارسال ننمایید و فقط از طریق انجمن پیگیر باشید به سوالاتی که از طریق پیام خصوصی ارسال شود به هیچ عنوان جواب داده نخواهد شد.


تبلیغات
ads
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عناصر تاثیر گذار بر روند طراحی سایت تخصصی
#1
عناصر تاثیر گذار بر روند طراحی سایت تخصصی


عناصر تاثیر گذار بر روند طراحی سایت تخصصی 
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران بسیاری از این اختلاف منظر با طرح پیچیده چند عنصر رایج دارند. علاوه بر اثرات پیمایش، شماری از مشترکات دیگر نیز وجود دارد که طراحان از آن در طراحی سایت استفاده می کنند، هرچند این عناصر واقعا نیازی به تأثیر کار ندارند. یک صفحه طراحی: برای به حداکثر رساندن تاثیر این تکنیک، این طراحی سایت ها اغلب از یک صفحه طراحی می کنند. بعضی از این ویژگی ها را روی یک صفحه وب طولانی پیمایش با استفاده از یک مرورگر وب به صفحات داخلی با فرمت استاندارد تر استفاده می کنند. تایپوگرافی پررنگ: علامت بزرگ با انتخاب متن های جالب یک عامل رایج در طراحی سایت است. طراحان با استفاده از گزینه های نوتیفیکیشن سحرآمیز سکته مغزی می توانند به حداکثر اثر و سهولت قابل خواندن برسند.
رنگ روشن: رنگ از طراحی مسطح و مواد یک عامل رایج است. گزینه های بزرگ، روشن و جسور رایج هستند. پالت بسیار ساده است، اما اغلب شامل گزینه های رنگی بیشتری است که معمولا برای تغییر رنگ پس زمینه در طراحی سایت تغییر می کنید.تغییر انواع محتوا: محتوا در صفحه اغلب با اسکرول تغییر می کند، به طوری که کاربر ابتدا یک تصویر قهرمان، سپس یک «صفحه» متن، سپس تصاویر بیشتر و سپس یک فرم یا تماس به عمل در طراحی سایت دریافت می کند. این محتوای در حال حرکت به خوبی با تعامل جنبش در اسکرول و با پس زمینه همراه است.

عناصر وابسته به طراحی سایت
داستان مداوم در حالی که انواع محتوا ممکن است در طول طراحی سایت تغییر کند، یک داستان تنها عنصری است که همه آن ها را با هم مرتبط می کند. این داستان مستمر یک عنصر طراحی سایت دوگانه است. داستان محتوا باید از فصل (صفحه) به فصل (صفحه) جریان داشته باشد. اما داستان بصری باید یک موضوع مشترک نیز داشته باشد. با استفاده از تصاویر بسیار متغیر، مهم است که آن ها احساس می کنند که با هم تعلق دارند. تصاویر بزرگ: این که آیا طراحان از تصاویر استفاده می کنند، تصاویر به ویژه در صفحه اصلی و بسیار بزرگ و تاثیر گذار در طراحی سایت هستند. اکثر این طراحی سایت ها با یک تصویر هدر سبک قهرمان با یک نشانه برای حرکت آغاز می شود.
دستورالعمل های اسکرول: با هر چیزی جدید، کاربران اغلب نیاز به یک نشانه در مورد نحوه ادامه یا ارتباط با طراحی سایت دارند، و این طراحی سایت ها این کار را انجام می دهند. اکثر دستورالعمل های ساده ای برای حرکت یا نماد (اغلب با یک انیمیشن ساده برای جلب توجه کاربر) است که به کاربران می گوید چه کاری باید انجام دهد و چگونه باید درگیر شود. زبان ساده: از آن جا که چارچوب پشت این پس زمینه متحرک پیچیده است، همه چیز در اطراف آن تمایل دارد ساده باشد، از جمله زبان در طراحی سایت خود. این کنتراست پیچیدگی و سادگی است و طراحی سایت را آسان می کند تا کاربر به اندازه کافی درک کند و به اندازه کافی جالب باشد تا تعامل را تشویق کند. هدف از طراحی سایت و وب سایت چیست از مقالات کاربردی وب سایت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.
نقش نوع جنبش انتخابی در طراحی سایت
اثر طراحی بزرگ با این اختلاف منظر با سبک پیچشی حرکت است. طراحان باید بین تعادل ظریف بین اثرات متحرک و متحرک در فعالیت های حرکتی و حرکت های دیگر روی صفحه در طراحی سایت ایجاد کنند. جنبش بیش از حد می تواند غفلت داشته باشد و به کاربران احساس کند که به بیماری حرکتی شباهت دارد. تعادل واقعی در توانایی استفاده از اثرات متحرک و حرکت پس زمینه در هماهنگی با یکدیگر است. در اینجا ترفند: فقط یک مورد باید در هر زمان خاصی در طراحی سایت حرکت کند. به نظر می رسد بسیار ساده است، درست است. بنابراین آن چه که شما باید انجام دهید این است که تمام قسمت های متحرک دیگر را در طول اسکرودر طراحی سایت متوقف کنید.
در مورد نماد اسکرول کوچک تندرست (دست اشاره) در گوشه سمت راست پایین و نوع حرکتی که در طراحی سایت بالا استفاده می شود، فکر کنید. (برای دیدن آن در عمل به طراحی سایت بروید.) در حال حاضر شروع به پیمایش کنید کمی حرکت کنید و متوقف شوید تمام حرکات در حال وقوع است. (به غیر از دستورالعمل اسکرول) حرکات ساده هستند و در عمل تقریبا یکنواخت اتفاق می افتند. اما کاربر احساس می کند در کنترل کاملی از حرکت، کمک می کند تا از این احساس بیماری حرکتی جلوگیری شود که گاهی اوقات با عناصر متحرک بیشمار در طراحی سایت اتفاق می افتد.
چرا اختلاف منظر با پیچیدگی در طراحی سایت آغاز می شود؟
این یک تکامل طبیعی است که تعدادی از روند را کنار می گذارد. این یک تکنیک HTML5 است که به طراحان اجازه می دهد تا هر چیزی که دوست دارند در هنگام طراحی سایت چیزی جدید اضافه کنند. با طراحی صاف کار می کند از بسیاری مفاهیم طراحی مواد پیروی می کند؛ شما می توانید آن را در یک چارچوب حداقل استفاده کنید. فرصت های بی حد و حصر هستند به همین دلیل است که ما احتمالا طراحی سایت های بیشتری را با استفاده از اختلاف منظر با پیچ و تاب و زمینه های متحرک در آینده می بینیم. روندهای بی نظیر ترین و تکنیک ها آن هایی هستند که می توانید برای انواع مختلف استفاده کنید. شما از این روند چه فکر میکنید؟ آیا این چیزی است که شما می توانید خود را در پروژه های طراحی سایت ساخت؟ ایده های خود را با ما در نظرات و هر گونه پروژه ای که در این سبک است و ممکن است در آن کار کنید، به اشتراک بگذارید.
طراحی سایت تخصصی با کیفیت بالا
یکی از داغ ترین تکنیک های طراحی سایت، پس زمینه HD است که توسط همایش های روزافزون نمایشگرهای HD فعال شده است. اما هنگامی که شما ایجاد یک الگوی است که علامت تجاری پیچیدگی بصری است، آسان نیست. طرح تعریف بالا در این مقاله، ما به آینده در طراحی سایت نگاه خواهیم کرد. این مسئله این نیست که آیا طراحی سایت HD در وب غلبه خواهد کرد، بلکه زمانی که مانیتورهای با رزولوشن بالا به اندازه کافی گسترده می شوند تا نیاز به طراحی بصری بهبود یابد. بیایید یک سر شروع کنیم ما چگونگی ساخت یک پس زمینه HD، با استفاده از تصاویر، ویدئو، یا انیمیشن، و چیدمان همه چیز را با هم بررسی خواهیم کرد. این ها بیشتر توصیفی از طراحی سایت مدرن هستند که به تصاویر پس زمینه می آید. طراحان نه تنها در مورد HD فکر می کنند، بلکه با استفاده از پس زمینه هایی که تمام صفحه را اشغال می کنند، HD را به شدت می گیرند.
استفاده از تصاویر در طراحی سایت تخصصی
این روش طراحی کار می کند زیرا کاربران بصری دارند. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید. با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید بهتر در طراحی سایت انتخاب کنید و آن ها را ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی: زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید که هر عنصر با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما در طراحی سایت کار می کند. پس از همه، همان طور که در ترسیم طراحی سایت 2015 و 2016 توضیح داده شد، بینش بسیاری از تفسیر ناخودآگاه ما از دنیای اطراف ما غالب است.
در عین حال، تصاویر دلخواه یک تجربه کاربری بهتر را به وجود می آورند زیرا ما اشیای جذاب را بهتر کار می کنیم. به نظر می رسد شدید سطحی، اما زمانی که آن را برای طراحی سایت می آید، ادراک واقعیت است. قطعنامه های صفحه نمایش با وضوح بالا، فرصتی عالی برای کاربران برای دیدن تصاویر با سطح دقیق ارائه شده است که قبلا در دسترس نبود. جزئیات تصویر کوچک مانند بافت استفاده شده توسط به رنگ های مختلف در پارک (هر دو نشان داده شده در بالا) و اضافه کردن به لهجه بصری از رابط، کمک به اولین عالم مهم در طراحی سایت است.
پنج راه برای استفاده از یک تصویر HD در طراحی سایت تخصصی وجود دارد:
یک تصویر ستاره ای نقطه کانونی، فقط به این دلیل که یک عکس پس زمینه است، به این معنا نیست که نمی تواند در مرکز طراحی سایت قرار بگیرد. یک عکس قوی ایجاد ارتباط احساسی با کاربران ایجاد می کند، بنابراین می توانید تفاوت های ظاهری تصاویر چگونه روی سلسله مراتب بصری طراحی سایت خود تاثیر بگذارید. تصاویر چندگانه را در نظر بگیرید که از چارچوب کشویی یا چارچوب سبک ما که در الگوهای الگوهای وب UI برای طراحی سایت های محتوا سنگین و نمونه کارها استفاده شده است استفاده کنید. استفاده از یک اثر بر روی تصویر، پوشش های رنگی یا رنگ می تواند تأکید بر یک تصویر را اضافه یا تغییر دهد (یک رنگ قرمز جهانی انرژی بیشتری دارد، برای مثال). این کار به خوبی در HD کار می کند، زیرا تصویر زیر آن با توجه به وضوح بالا، هنوز هم قابل تشخیص است.
در نظر بگیرید که چگونه تصویر بر روی اندازه های مختلف صفحه نمایش نگاه کنید طرح تصاویر پس زمینه برای اندازه های مختلف و به طوری که تصویر پس زمینه متناسب با طراحی سایت در هر نقطه توقف و در یک جعبه رنگ جامد (که به نوبه خود به پس زمینه واقعی ) فراتر از فریم فکر کنید. پس زمینه عکس نباید با نسبت تصویر 1 تا 1.5 استاندارد دوربین ها مطابقت داشته باشد و می تواند شامل تصاویری باشد که از پس زمینه های مربوطه در طراحی سایت حذف شده اند. یک عکس پس زمینه می تواند علاقه بصری ساده ایجاد کند. این روش بهتر است هنگامی که شما با یک عکس بزرگ که بر نام تجاری، محصول یا پیام شما تأثیر می گذارد، بهتر عمل می کند. به یاد داشته باشید، استفاده از یک عکس پس زمینه می تواند شامل چندین عکس باشد، فقط اطمینان حاصل کنید که چارچوب طراحی سایت و عناصر اطراف هر تصویر را به صورت جداگانه پشتیبانی می کند.
تبلیغات
ads


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی سایت در غرب تهران eh3an2017 1 685 ۱۴۰۰-۰۷-۰۷، ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mardanchiz
  از کجا تعمیرگاه و نمایندگی معتبری را برای تعمیر تخصصی یخچال پیدا کنیم؟ rahado 0 199 ۱۴۰۰-۰۷-۰۵، ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: rahado
  تاثیر منیزیم هیدروکسید بر اسید معده zohal_shimi 0 173 ۱۴۰۰-۰۷-۰۳، ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zohal_shimi
  معرفی سایت دنیای بازی zohreh-kamali 0 203 ۱۴۰۰-۰۶-۰۳، ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreh-kamali
  معرفی سایت نوین وردپرس zohreh-kamali 0 215 ۱۴۰۰-۰۶-۰۳، ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreh-kamali
  طراحی ویلا Maryamgh63 0 201 ۱۴۰۰-۰۵-۳۰، ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Maryamgh63
  چرا طراحی فروشگاه اینترنتی برای مشاغل مختلف ضروری است؟ sida 4 399 ۱۴۰۰-۰۵-۱۷، ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: محمد قاسمی
  طراحی نما Maryamgh63 0 218 ۱۴۰۰-۰۵-۱۰، ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Maryamgh63
  [معرفی سایت] تگ canonical چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟ skaller 6 1,102 ۱۴۰۰-۰۴-۲۸، ۱۰:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: masoud.khoki68
  راهنمایی برای طراحی سایت وردپرس sida 0 257 ۱۴۰۰-۰۴-۰۷، ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sida

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تبلیغات
ads